Napisz do nas

Administratorem danych osobowych podanym w formularzu jest Kompan.pl Sp. z o.o., ul. Puławska 233 lok K, 02-715 Warszawa, tel.: 22 2065909, e-mail: odo@kompan.pl. Podstawą prawna przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna zgoda, która może być w każdym czasie wycofana. W związku z przetwarzaniem danych osobowych masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Administratorem danych osobowych podanym w formularzu jest Kompan.pl Sp. z o.o., ul. Puławska 233 lok K...

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Strona www
Treść zapytania

Wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne i może być w każdej chwili wycofane, jednak może się okazać niezbędne do obsługi Państwa zapytania.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kompan.pl Sp. z o.o. dla celów marketingu bezpośredniego, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne
Zgadzam się na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Kompan.pl Sp. z o.o.

Wysyłając ten formularz Użytkownik oświadcza, że zapoznał się z naszą Polityką Prywatności